Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

25 grudnia, 2021

Drodzy Parafianie i wszyscy odwiedzający naszą parafię w Samogoszczy lub tę internetową stronę.

Bardzo pragnę Wam wszystkim przekazać serdeczne świąteczne życzenia.

Życzę Wam by ten cud Bożego Narodzenia, który przed wiekami miał miejsce w Betlejem, dziś nieustannie miał miejsce w waszych sercach, rodzinach i życiu. Niech Bóg, który rodzi się w każdej mszy św. na ołtarzu eucharystycznym przychodzi do was ze swoją mocą, pokojem, miłością i łaską. Niech te Boże dary czynią wasze życie szczęśliwym, wolnym od różnych słabości i grzechów. Niech Boża Miłość, rozpala wasze serce miłością, byście coraz bardziej poświęcali się dla innych i widzieli w każdym człowieku swego brata i siostrę.

Niech wszystkim chorym Jezus przywróci zdrowie ciała i duszy. Niech zniewolonych grzechami uczyni wolnymi. Niech małżonkom da odwagę do przyjęcia nowego życia. Dzieciom niech pozwoli cieszyć się miłością swoich rodziców. Niech pozwoli każdemu z nas odnaleźć siebie wśród codziennych zmartwień i trosk. Niech błogosławi waszym dobrym zamiarom i dziełom, które podejmujecie. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam wszystkich od Bożonarodzeniowej szopki w kościele w Samogoszczy. Ks. Bogusław FilipiukBrak komentarzy w “Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia”

Napisz nowy komentarz