Życzenia świąteczne- Boże Narodzenie 2018

25 grudnia, 2018

Msza w nocy – Pasterka

t

Wszystkim osobom korzystającym z naszej stron pragnę złożyć świąteczne życzenia.

Życzę Wam Moi Drodzy  abyście tak jak pasterze z Betlejem  doświadczyli w swoim życiu obecności Boga, który stał się jednym z nas. By on wszechmocny Pan Książe Pokoju napełnił wasze serca radością i pokojem. By każdemu z was udzielił takiej łaski i tyle mocy byście stali się ludźmi wolnymi, zdolnymi w każdej chwili odpowiadać na miłość Boga tak jak odpowiedzieli św. Józef i Maryja. Życzę Wam otwartości na Boże działanie i życia na co dzień miłością którą przynosi Boża Dziecina .

Niech ten czas który przeżywamy będzie czasem narodzenia się Boga w waszych sercach, czasem umocnienia swojej wiary, nadziei i miłości. Miłości do Boga i Kościoła. Niech będzie czasem  pięknych rodzinnych spotkań i rozmów, czasem wspólnego kolędowania.

Niech Boża Dziecina błogosławi Wam i wspomaga w nauce, pracy, wychowywaniu dzieci, cierpieniu i realizowaniu swojego powołania. Niech nikomu z was nie brakuję zdrowia i chleba powszedniego. A gdy spotka was jakieś nieszczęście niech wokół was będzie jak najwięcej życzliwych ludzi.

Dobrego przeżycia świat i szczęśliwego Nowego Roku, który powoli się zbliża. Szczęść Boże. Ks. Bogusław – Proboszcz Parafii1 komentarz w “Życzenia świąteczne- Boże Narodzenie 2018”

  1. Bardzo ładnie udekorowany kościół na Święta.
    5 stycznia, 2019

    Bardzo ładnie udekorowany kościół na Święta. Nieduża parafia a kościół pęka w szwach od wiernych 🙂

    Odpowiedz

Napisz nowy komentarz