Życzenia na Boże Narodzenie

24 grudnia, 2019

Życzenia na Boże Narodzenie.

Moi Drodzy.
Już za kilka godzin w różnych miejscach na kuli ziemskiej zaśpiewamy znaną nam kolędę: Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi… Rozpoczniemy w ten sposób świętowanie tajemnicy wcielenia i narodzenia Syna Bożego.
Niech ten fakt napełni wasze serca radością. Niech przychodzący Jezus, który wybrał kiedyś bydlęcy żłób dziś wybierze wasze serca, wasze rodziny i wspólnoty. Niech wejdzie tam ze swoją boską mocą i poukłada wszystko co jeszcze jest niepoukładane. Niech wypełni je swoją miłością by każdy z was czuł się kochany i był zdolny kochać innych. Niech Wam hojnie błogosławi w pracy, nauce, codziennym życiu. Niech obdarza zdrowiem i tymi łaskami, których dziś najbardziej potrzebujecie. Spokojnych, błogosławionych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Ks. Bogusław Filipiuk – proboszcz parafiiBrak komentarzy w “Życzenia na Boże Narodzenie”

Napisz nowy komentarz