Życzenia na Boże Narodzenie

25 grudnia, 2022

Drodzy Parafianie oraz ci, którzy odwiedzacie naszą stronę. W ten świąteczny czas życzę Wam wielkiej radości z narodzin Bożej Dzieciny. Ucieszcie się nią tak jak cieszyli się nią Józef i Maryja, jak cieszyli się pasterze. Boski Zbawiciel przyszedł na świat dla nas. Przyszedł aby wyrwać nas z niewoli grzechu. Przyszedł aby, nam pomóc w tym z czym sami sobie nie radzimy. Przyjął ludzką naturę, aby będąc podobnym do nas we wszystkim oprócz grzechu, towarzyszyć nam na naszych życiowych drogach. Jezus narodził się w Betlejem, aby dać nam to wszystko, czego świat dać nie potrafi.Życzę wam byście w tę Dobrą Nowinę uwierzyli i nią żyli. Niech Boże Narodzenie wleje w wasze serca nadzieję na lepszą przyszłość, na lepszy jutrzejszy dzień. Niech Boże Narodzenie pomoże wam wzajemne relacje wypełnić miłością. Niech Jezus obdarza was pokojem i łaską.Niech Wam błogosławi i nieustannie uświęca przez swoje słowo i sakramenty . Życzę Wam byście we wspólnocie Kościoła, jak najczęściej Go spotykali i doświadczali Jego Miłosierdzia. Pozdrawiam Was wszystkich. Niech Jezus błogosławi Wam każdego dnia.Brak komentarzy w “Życzenia na Boże Narodzenie”

Napisz nowy komentarz