Życzenia na Boże Narodzenie

25 grudnia, 2020

Drodzy Parafianie i ci którzy z naszej strony korzystacie

W I Dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego pragnę wszystkim, przekazać świąteczne życzenia.

” Wszechmogący Bóg jest pośród nas. Miłosierdzie jego wielkie jest”Te słowa w sposób prosty i pełny wyrażają prawdę o tajemnicy wcielenia i narodzenia Bożego Syna. Życzę Wam wszystkim głębokiej wiary w to, że Pan rzeczywiście przyszedł do nas i chcę nam nieustannie okazywać swoje miłosierdzie. Niech każdy z was doświadcza jego miłującej obecności, jego mocy i łaski. Niech Jego Słowo i Duch którego nam daje przemieniają wasze życie. Niech pomagają dźwigać się z upadków i dalej w pokoju i radości iść ku niebieskiej Ojczyźnie.Niech On jako Wszechmogący Bóg da wam zdrowie ciała i duszy. Niech wspomaga w realizacji życiowego powołania. Wszystkich chorych, cierpiących, będących w kwarantannie niech wesprze swoją łaską i wzmocni waszą nadzieję. Tych, którzy w tym roku patrzą na puste miejsce przy stole z powodu śmierci swoich bliskich, którzy zmarli lub zginęli w wypadkach niech Nowonarodzony Zbawiciel pocieszy i da moc do przeżywania czasu żałoby. Niech Jego błogosławieństwo spocznie na każdym z Was. Wszystkich Was ogarniam w tych dniach swoją modlitwą.Dziękuję również za przygotowaniu dekoracji : Siostrom służkom, Alicji Kościeszy, Jankowi, Kondejowi, Błażejowi Krogulcowi, Kazimierzowi Drewnikowi i Wiesławowi Szelągowi. Rodzinom Kołodzejków, Markowi Grzebalskiemu i Marzenie Uklei dziękuję za ofiarowane choinki. Rodzinie Koryckich za gwiazdy betlejemskie i rodzinie Kościeszów za ozdoby na choinkę. Niech Bóg wszystkim ten trud i dary serca wynagrodzi swoją łaską.Brak komentarzy w “Życzenia na Boże Narodzenie”

Napisz nowy komentarz