Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina – 7 października 2018r.

30 września, 2018

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina

 

Drodzy Diecezjanie!

 

W dniu 7 października br. w Roku Jubileuszu 200-lecia istnienia naszej diecezji odbędzie się po raz VIII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: Jak być mężczyzną we współczesnym świeciektóre przybliży ks. dr Piotr Pawlukiewicz znany i ceniony rekolekcjonista. Rozpocznie się ono o godz. 10.00 w Martyrium Pratulińskim.

Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: ojców wraz synami, dziadków z ich wnukami. Zapraszam różnego rodzaju wspólnoty, ruchy          i organizacje zrzeszające mężczyzn.  Wszystkich Księży Dziekanów i Proboszczów proszę o zorganizowanie w swoich parafiach grup pielgrzymkowych.              Niech doroczne spotkanie w Pratulinie przy relikwiach Błogosławionych Męczenników Podlaskich, modlitwa i słuchanie Słowa Bożego – będą czasem łaski      i umocnieniem sił do godnego wypełniania swojego powołania w rodzinie, w Kościele i społeczeństwie.

Na pielgrzymi trud wszystkim z serca błogosławię.

 

    + Kazimierz Gurda

BISKUP SIEDLECKI

Siedlce, dnia  27 września 2018 r.

 

Drodzy Mężczyźni!

. Pomyślcie, czy nie warto by było wziąć w niej udział. Jak widzimy z listu zaproszony jest tam każdy mężczyzna mniejszy i większy, młodszy i starszy. Jeśli zbierz się kilkunastu mężczyzn wyjazd będzie busem. Kto by chciał pojechać niech zgłasza się do kancelarii. Program jest na plakacie.

 Brak komentarzy w “Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na VIII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina – 7 października 2018r.”

Napisz nowy komentarz