Zbiórka warzyw, ziemniaków i owoców na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego im. św. Jana Pawła II

25 września, 2020

Drodzy Parafianie!

Mieszkając na nadwiślańskiej mamy możliwość na swoich polach uprawiać warzywa i drzewa owocowe. Wyższe Seminarium Duchowe zwróciło się z prośbą do nas o dary Boże , które rosną na naszej ziemi. Gdyby ktoś chciał ofiarować ziemniaki lub inne warzywa i owoce na stoły seminaryjne może przywieźć je do garażu przy plebanii do 5 października br. Za każdy dar w imieniu ks. Rektora, moderatorów i kleryków składam serdeczne Bóg zapłać. Dwa lata temu udało się zebrać tyle ile widać na zdjęciu, a jak będzie w tym roku zależy od was. Ks. ProboszczBrak komentarzy w “Zbiórka warzyw, ziemniaków i owoców na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego im. św. Jana Pawła II”

Napisz nowy komentarz