Zasady segregacji odpadów zielonych i innych na cmentarzu parafialnym w Samogoszczy

12 sierpnia, 2021

Ze względu na to, co wydarzyło się w ostatnim czasie na cmentarzu przypominam, że odpady zielone oraz wieńce naturalne ( ze świerku i ciętych kwiatów) wyrzucamy do boksów betonowych. Na cmentarzu jest ich dwa.

Boks nr 1 przy bramie głównej.

Boks nr 2 na parkingu w tylnej części cmentarza.

Do boksów , które są na zdjęciach powyżej nie wrzucamy zniczy, sztucznych wiązanek, sztucznych wieńców czy innych odpadów z tworzyw sztucznych. Te odpady wrzucamy do kontenera stojącego przy dębie.

W tym kontenerze zielonym jest miejsce na znicze, sztuczne wieńce, sztuczne wiązanki i kwiaty, reklamówki, worki.

Bardzo proszę o dostosowanie się do tych zaleceń. Również proszę pouczać tych, którzy robią jak im wygodniej.Brak komentarzy w “Zasady segregacji odpadów zielonych i innych na cmentarzu parafialnym w Samogoszczy”

Napisz nowy komentarz