VIII Parafialny Turniej Tenisa Stołowego – 10 lutego 2020r.

10 lutego, 2020

 

W poniedziałek 10 lutego 2020r.  na sali gimnastycznej w szkole w Samogoszczy odbył się VIII Parafialny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Księdza Proboszcza Bogusława Filipiuka. Wzięło w nim  dwudziestu trzech tenisistów (19 chłopców i 4 dziewczyny). Turniej prowadził Pan Paweł Szustek nauczyciel w-f, pomagał mu Pan Bogdan Szopa oraz uczniowie. Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się:

kategoria  – chłopcy; IV- VI szkoła podstawowa

 1. Jakub Makowski
 2. Kacper Sitnik
 3. Szymon Śmieciuch

kategoria  – chłopcy;    kl. VII-VIII  szkoła podstawowa

 1. Jakub Winek
 2. Marcin Mirowski
 3. Kamil Jurek

kategoria – dziewczęta: kl.  I-IV szkoła ponadgimnazjalna

 1. Aleksandra Markowska
 2. Karolina Komorniczak
 3. Patrycja Procek

kategoria  – chłopcy; kl. I-IV szkoła ponadgimnazjalna

 1. Piotr Kościesza
 2. Adam Kościesza
 3. Marcin Brojek

Zwycięzcom gratuluje i wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w turnieju. Szczególne podziękowania składam Pani Dyrektor Marioli Jakubaczak za umożliwienie organizacji turnieju, Panom Pawłowi Szustkowi i Bogdanowi Szopie za przeprowadzenie turnieju.

 

 Brak komentarzy w “VIII Parafialny Turniej Tenisa Stołowego – 10 lutego 2020r.”

Napisz nowy komentarz