Zaproszenie na warsztaty „Damy radę”.

2 maja, 2019

Fundacja Siedleckie Hospicjum domowe dla Dzieci wraz Fundacją „Razem Zmieniamy Świat” zaprasza osoby, które opiekują się w domach osobami przewlekle chorymi, niepełnosprawnymi, sparaliżowanymi i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o takie kwestie, jak: organizacja przestrzeni w domu chorego, prawidłowe wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, dobieranie środki higieny, profilaktyka przeciwodleżynowa i in. do udziału w warsztatach „Damy radę”. Odbędą się one w sobotę 11 maja br. w Siedlcach, w sali konferencyjnej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych Regionu Siedleckiego, ul. Mazurska 2.

Początek godz. 10.00. Będzie możliwość indywidualnej konsultacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia (telefon bądź SMS) przyjmujemy pod nr 503 174 170 lub drogą mailową: fundacja@hospicjumsiedlce.pl do 10 maja br.

Jaki jest cel warsztatów? Gdy ktoś zaczyna poważnie chorować, rodzina staje przed problemami, z których istnienia wcześniej nie zdawała sobie sprawy.  Zadanie organizacji opieki oraz jej sprawowanie spada zwykle na barki rodziny i przyjaciół. Robią to w sposób intuicyjny, bez fachowej pomocy i porady, co mogą przepłacić własnym zdrowiem, zdarza się, że również nieświadomie zaszkodzić choremu. Sytuacja często ich przerasta. Chcemy im w tym pomóc, jak też dać poczucie bezpieczeństwa w postaci możliwości kontaktu z osobą, do której można w każdej chwili zadzwonić, zapytać o radę.Brak komentarzy w “Zaproszenie na warsztaty „Damy radę”.”

Napisz nowy komentarz