Zaproszenie na wakacyjną autokarową pielgrzymkę po polskiej ziemi.

Maj 13, 2019

ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ AUTOKAROWĄ DO
PRZEMYŚLA, KALWARII PACŁAWSKIEJ, KOMAŃCZY, DUKLI, DĘBOWCA
i JANOWA LUBELSKIEGO.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2019r. czyli we wtorek i środę.

W programie pielgrzymki przewiduje się zwiedzanie:
Przemyśla ( Bazylika Archikatedralna, Archikatedra Greckokatolicka i Muzeum Archidiecezjalne)
Kalwaria Pacławska ( Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej , droga krzyżowa, Msza św. , obiadokolacja, nocleg w Domu Pielgrzyma, w środę śniadanie)
Komańcza ( Klasztor Sióstr Nazaretanek – miejsce internowania Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego)
Sanktuarium św. Jana z Dukli – Klasztor oo. Bernardynów

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu
Janów Lubelski (Sanktuarium Matki Bożej – udział w nabożeństwie majowym, we Mszy św. i zwiedzanie)
Program może ulec nieco zmianie jeśli nastąpią jakieś trudności.
KOSZT PIELGRZYMKI – 220 zł (dorośli) i 200 zł (dzieci) obejmuje podróż, ubezpieczenie, obiadokolacje, śniadanie w środę, nocleg i bilety wejściowe.
Wyjazd we wtorek o godz. 4.00 powrót w środę.

Zapisywać można się w kancelarii. Zapisy do 10 czerwca br. Przy zapisie wpłacamy 70 zł zaliczki . Zapraszam

Brak komentarzy w “Zaproszenie na wakacyjną autokarową pielgrzymkę po polskiej ziemi.”