Zaproszenie na rekolekcje wprowadząjace w Adwent 2019

23 listopada, 2019

Drodzy Siostry i Bracia z parafii św. Jadwigi Śląskiej                    w Samogoszczy!

Powoli zbliża się tegoroczny Adwent. Będzie to czas radosnego przygotowania do spotkania z naszym Panem Jezusem Chrystusem, który przyjdzie do nas na końcu czasów, a zarazem przychodzi w każdej Eucharystii. Rekolekcje to czas otwarcia na działanie Bożej łaski,                   czas wyciszenia, modlitwy, pokuty i nawrócenia. Wielu z nas czuje gorycz krzywdy, niesprawiedliwości, biedy, choroby i samotności. Są też tacy, którzy nie radzą sobie ze swoimi grzechami, wadami, słabościami i uzależnieniami. Czują się bezradni wobec cierpienia, lęku i krzyża, który ich spotyka. Jakie jest skuteczne rozwiązanie tych wszystkich problemów? Jest nim osobiste  spotkanie z Jezusem Chrystusem, który żyje i działa w swoim Kościele oraz staje się dla nas pokarmem w Eucharystii. Dlatego podczas tegorocznych rekolekcji wprowadzających w Adwent chciałbym podjąć  z Wami temat zbliżającego się roku duszpasterskiego: „Eucharystia daje życie”. Serdecznie zapraszam do udziału w tych rekolekcjach                 oraz życzę owocnych i pięknych przeżyć, powierzając się Waszej modlitwie.

ks. dr Mateusz Czubak – kapelan Zakładu Karnego w Siedlcach i kapelan mieszkań wspieranych dla bezdomnychBrak komentarzy w “Zaproszenie na rekolekcje wprowadząjace w Adwent 2019”

Napisz nowy komentarz