Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw, dzieci i młodzieży w Licheniu.

17 stycznia, 2019

Szczęść Boże!

Pragnę poinformować,  że w sanktuarium w Licheniu w dniach 8-11 lipca 2019 odbędą się REKOLEKCJE DLA MAŁŻEŃSTW, które jak co roku poprowadzi o.John Bashobora z Ugandy. W tym roku rekolekcje będą połączone z rekolekcjami dla dzieci i młodzieży. Dzieci zostaną podzielone na 3 grupy: maluchy przedszkolne, podstawówka i młodzież. Będą uczestniczyć w programie rekolekcyjnym w swoim grupach wiekowych w innych salach. Punktami wspólnymi w planie będą posiłki, Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Zapraszam na stronę www.rdm.jezusnastadionie.pl. Tam znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje oraz formularz zgłoszenia siebie i dzieci. Ze względu na konieczność organizacji wieloosobowej ekipy do prowadzenia spotkań dla dzieci, zapisy na rekolekcje będą trwały od teraz do 30 kwietnia. Rozumiem częstą niepewność jeśli chodzi o urlopy, ale jeśli Państwo są chętni, to proszę się zapisać, a w razie komplikacji z urlopem potem zrezygnować (koszty zwrócimy do 15 czerwca). Noclegi i wyżywienie są możliwe w Domu Pielgrzyma Arka i Betlejem na terenie sanktuarium oraz w innych domach noclegowych poza sanktuarium. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie. Wszystkie te miejsca są zarezerwowane do 30 kwietnia.

W czwartek 11 lipca na zakończenie rekolekcji od godz. 10.30 odbędzie się SPOTKANIE RODZIN, KTÓRYM PO MODLITWIE URODZIŁY SIĘ DŁUGO OCZEKIWANE DZIECI. Rodziny podzielą się świadectwami i przeżyjemy ostatnią Eucharystie jako dziękczynienie Bogu Ojcu, Dawcy Życia, na cudownie narodzone potomstwo.

W sobotę 13 lipca odbędzie się otwarte spotkanie dla wszystkich chętnych w bazylice licheńskiej. O.John wygłosi 2 konferencje i odprawi Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. Początek o godz. 13.00. Proszę o przekazanie tej informacji dalej.

Pozdrawiam w Panu i do zobaczenia w Licheniu.
s.M.Tomasza CSC

 Brak komentarzy w “Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw, dzieci i młodzieży w Licheniu.”

Napisz nowy komentarz