Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw, które poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy – Licheń

7 lutego, 2020

Szczęść Boże. Pragnę zaprosić na kolejne rekolekcje, które organizujemy w tym roku:
1.
W sanktuarium w Licheniu w dniach 10-13 sierpnia 2020 odbędą się REKOLEKCJE DLA MAŁŻEŃSTW, które poprowadzi o.John Bashobora z Ugandy. W tym roku rekolekcje również będą połączone z rekolekcjami dla dzieci i młodzieży. Zapraszam na stronę https://rdm.jezusnastadionie.pl/. Tam znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje oraz formularz zgłoszenia siebie i dzieci.
Zapraszając inne małżeństwa, zwłaszcza borykające się z problemem braku potomstwa, proszę polecić obejrzenie konferencji i świadectw z ubiegłego roku o „cudownie narodzonych” dzieciach na stronie w zakładce OGLĄDAJ RDM 2019.
2.
W terminie 17-22 sierpnia 2020 odbędą się WARSZTATY POSŁUGI CHARYZMATYCZNEJ pod hasłem: „Rozpal na nowo charyzmat Boży” (por.2 Tm 1, 6). W tym roku warsztaty będą miały poszerzoną formę i drugim prowadzącym oprócz o.Johna Bashobory będzie Jim Murphy, ostatni prezydent ICCRS (Międzynarodowych Służb Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej) w Rzymie. Warsztaty odbędą się  jak rok temu w Licheniu. Zapraszam kapłanów, liderów, animatorów i przedstawicieli wspólnot. Na stronie https://wpc.jezusnastadionie.pl/ znajdują się wszystkie potrzebne informacje oraz przekierowanie na formularz zgłoszeniowy.
3.
Zapraszam też do zapoznania się z treścią przemówienia kard. Kevina Farrella na temat CHARIS – nowej rzeczywistości koordynującej wspólnoty charyzmatyczne powołanej do istnienia przez Papieża Franciszka. Tekst dostępny na https://wpc.jezusnastadionie.pl/images/charis.pdf
 
Pozdrawiam w Panu, s.M.Tomasza CSCBrak komentarzy w “Zaproszenie na rekolekcje dla małżeństw, które poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy – Licheń”

Napisz nowy komentarz