Zaproszenie na rekolekcje adwentowe oraz program rekolekcji w dniach od 2 do 4 grudnia 2022r.

25 listopada, 2022

Moi Drodzy!

Zanim będziemy przeżywać Misje Ewangelizacyjne w naszej parafii Jezus Chrystus zaprasza nas na rekolekcje adwentowe.  Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy” i jego pierwszy okres – Adwent.

Ten czas jest nam dany, byśmy przez udział w roratach i rekolekcjach oraz sakramentalną spowiedź i słuchanie Słowa Bożego jak najlepiej przygotowali się do świąt Bożego Narodzenia i naszego spotkania z Panem na końcu czasów.  Wielu naszych bliskich nie będzie już mogło z nami w rekolekcjach uczestniczyć, bo odeszli do wieczności. Jedni zapewne przygotowani, inni niekoniecznie. Za nich w listopadzie modlimy się.

Nam Pan pozwala jeszcze cieszyć się życiem doczesnym. Znajdźmy więc czas, by w codziennym zabieganiu, mimo pracy, nauki i studiów wziąć udział w rekolekcjach, oczyścić się z grzechów i wsłuchać w to, co Jezus będzie mówił do nas w swoim Słowie.

Rekolekcje wygłosi nam ks. dr Grzegorz Koc – dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Siedlanowie i Moderator Diecezjalny Żywego Różańca. Serdecznie Was zapraszam. Do zobaczenia na roratach rekolekcjach. Ks. Bogusław Filipiuk – proboszcz parafii.     

  

Program rekolekcji adwentowych w Samogoszczy 2022r.

2 grudnia – piątek- Dzień spowiedzi

 godz. 9.40- Spowiedź

Godz. 10.00 – Msza św. z homilią.

godz. 15.40 – spowiedź

Godz. 16.00 – Msza św. z udziałem dzieci

17.40 – Spowiedź

Godz. 18.00 – Msza św. z homilią..

3 grudnia – sobota – Dzień spowiedzi

Godz. 9.00 – Msza św z homilią. Spowiedź 

        Godz. 10.00 – konferencja do osób modlących się              w Kołach Żywego Różańca                                          

  Godz. 11.00 – Msza św. z homilią do chorych i starszych. Spowiedź

Godz. 15.45 -Spowiedź

Godz.16.00 – Msza św. z udziałem dzieci.

Po mszyKonferencja do rodziców dzieci  z klas I- IV Szkoły Podstawowej

Godz. 17.40 Spowiedź

Godz. 18.00 – Msza św. z udziałem kandydatów do bierzmowania oraz młodzieży szkół średnich oraz studentów.

4 grudnia  – niedziela- Dzień Komunii Świętej

Godz. 9.00 Msza św. z homilią

Godz. 11.00Msza św. z homilią. Po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna

Godz. 16.00 Msza św. z homilią.  

Ofiary zbierane w niedzielę przeznaczone do dyspozycji rekolekcjonisty.

            Brak komentarzy w “Zaproszenie na rekolekcje adwentowe oraz program rekolekcji w dniach od 2 do 4 grudnia 2022r.”

Napisz nowy komentarz