Jubileuszowa pielgrzymka po Podlasiu. Foto galeria

28 czerwca, 2018

Pierwszy dzień pielgrzymki – 27 czerwca 2018r.

Leśna Podlaska

Janów Podlaski

 

Serpelice

Grabarka

Drugi dzień pielgrzymowania – 28 czerwca 2018r.

Siemiatycze

 

Ostrożany

 

Drohiczyn

 

 

Treblinka

Prostyń

Wszystkim pielgrzymom składam podziękowania za udział w parafialnej pielgrzymce i wspólną modlitwę. A ludziom, których spotkaliśmy na drodze naszego pielgrzymowania i którzy pomogli nam poznać historię każdego z odwiedzanych sanktuariów oraz obozu koncentracyjnego niech Pan Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem. Dziękujemy wszystkim siostrom zakonnym i kapłanom za życzliwość i miłe przyjęcie naszej grupy pielgrzymkowej.Brak komentarzy w “Jubileuszowa pielgrzymka po Podlasiu. Foto galeria”

Napisz nowy komentarz