ZAPROSZENIE NA IV PIESZĄ PIELGRZYMKĘ DO GÓREK w dniu 06 sierpnia 2022r.

7 lipca, 2022

Moi Drodzy !

Po dwuletniej przerwie spowodowanej trudnościami organizacyjnymi wynikającymi z pandemii Covid-19 planujemy powrócić do naszej corocznej Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach, która po raz pierwszy wyruszyła 13 maja 2017r.

W tym roku pielgrzymka wyruszy w Święto Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia 2022r. w pierwszą sobotę sierpnia. Rozpocznie się ona mszą św. o godz. 11.00 w naszym kościele. Po mszy św. będzie wyjście na trasę.

Na chwilę obecną został już zrobiony projekt pielgrzymkowego znaczka

i trwają zapisy uczestników.

Przy zapisie trzeba podać swoje dane : Imię i nazwisko, adres zamieszkania i pesel. Może te dane podać na kartce w niedzielę 10 lipca przed kościołem . Ministranci kartki z danymi będą zbierać do puszki przed kościołem. Można też zapisać się osobiście lub telefonicznie u księdza proboszcza.

Koszt udziału w pielgrzymce 10 zł. ( znaczek i ubezpieczenie) . Jeśli ktoś będzie chciał jechać autobusem do Górek to 25 zł w obie strony. Jeśli będzie chciał tylko wrócić z Górek to 10 zł. Wyjazd autobusu z Samogoszczy o godz. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszam na pielgrzymi szlak. Ks. Bogusław FilipiukBrak komentarzy w “ZAPROSZENIE NA IV PIESZĄ PIELGRZYMKĘ DO GÓREK w dniu 06 sierpnia 2022r.”

Napisz nowy komentarz