Zaproszenie na III Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina 27 maja 2018r.

11 maja, 2018

W niedzielę 27 maja 2018r. w Sanktuarium bł. Męczenników z Pratulina odbędzie się III Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet, na która organizujemy wyjazd autokarem. Koszt wyjazdu 40 zł. Zaproszone niech się czują wszystkie dziewczęta i kobiety. Na plakacie jest umieszczony program. Zapisy w kancelarii

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na III Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina

Drodzy Diecezjanie!

Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie stanowi w naszej Diecezji miejsce szczególne. To tutaj Unici Podlascy okazali niezwykłe męstwo wyznawanej wiary i wierności Kościołowi. Dali tego wyraz nie tylko mężczyźni, ale również kobiety, które z wielką miłością i odwagą współuczestniczyły w ich ofierze. Takich kobiet i takiego świadectwa potrzebujemy również w dzisiejszych czasach.

Dlatego pragnę zaprosić na III Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina. Odbędzie się ona w niedzielę, 27 maja br., pod hasłem: „Kobieta – Życie+”.

Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie, by matki przyjechały wraz ze swoimi córkami, babcie z ich wnuczkami, szczególnie z tymi, które przygotowują się do przyjęcia w najbliższym czasie sakramentów św.:                I komunii św., bierzmowania czy też małżeństwa. Niech w tym świętym miejscu doświadczą mocy Ducha Św. i jedności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. Wszystkich Księży Dziekanów i Proboszczów proszę o zorganizowanie
w swoich parafiach grup pielgrzymkowych.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Kazimierz Gurda

BISKUP SIEDLECKIBrak komentarzy w “Zaproszenie na III Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina 27 maja 2018r.”

Napisz nowy komentarz