Zaproszenie na II Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach w dniu 04.08.2018r.

Lipiec 6, 2018

Drodzy Parafianie!

Rok temu przeżywając 100-tną rocznicę objawień Maryi w Fatimie zapoczątkowaliśmy w parafii piesze pielgrzymowanie do Sanktuarium Maryjnego w Górkach.  W tym roku kiedy przezywamy 140-tą rocznicę konsekracji parafialnego kościoła chcemy również poprzez nasze pielgrzymowanie wypełnione modlitwą uczcić Maryję i podziękować Bogu za łaski, którymi nas obdarowuję. Zapraszam wszystkich parafian oraz wiernych spoza parafii do udziału w II Pieszej Pielgrzymce do Górek, która odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia czyli 4 sierpnia.

Pielgrzymka rozpocznie się mszą św. w naszym kościele o godz. 12.00. o godz. 12.45 będzie wyjście pielgrzymki.

Po dojściu do Górek będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Fatimskim i mszy św. . Po zakończonych modlitwach około godz. 22.00 będzie powrót do domu autokarem lub indywidualnie. Na pielgrzymkę można zapisywać się w kancelarii do 1 sierpnia 2018r. Przy zapisie wpłacamy 7 zł. na znaczek i ubezpieczenie.

Zdjęcia z I Pieszej Pielgrzymki, która miała miejsce w ubiegłym roku.Brak komentarzy w “Zaproszenie na II Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach w dniu 04.08.2018r.”

Napisz nowy komentarz