Informacje dotyczące II Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach w dniu 04.08.2018r.

29 lipca, 2018

Drodzy Parafianie!

Rok temu przeżywając 100-tną rocznicę objawień Maryi w Fatimie zapoczątkowaliśmy w parafii piesze pielgrzymowanie do Sanktuarium Maryjnego w Górkach.  W tym roku kiedy przeżywamy 140-tą rocznicę konsekracji parafialnego kościoła chcemy również poprzez nasze pielgrzymowanie wypełnione modlitwą uczcić Maryję i podziękować Bogu za łaski, którymi nas obdarowuję. Zapraszam wszystkich parafian oraz wiernych spoza parafii do udziału w II Pieszej Pielgrzymce do Górek, która odbędzie się w pierwszą sobotę sierpnia czyli 4 sierpnia.

Pielgrzymka rozpocznie się mszą św. w naszym kościele o godz. 12.00. o godz. 12.45 będzie wyjście pielgrzymki.

Do przejścia jest około 16 km. Kto czuję się na siłach i chcę w pielgrzymce wziąć udział powinien do 1 sierpnia zapisać się w kancelarii podając swój pesel. Przy zapisie wpłacamy 7 zł na znaczek i ubezpieczenie. Do Górek w sobotę można udać się również autokarem, który sprzed kościoła w Samogoszczy odjedzie o godz. 17.30. Koszt przejazdu autokarem 10 zł w obie strony. Jeśli jadący autokarem chcą mieć znaczek płacą za niego dodatkowo w autokarze 5 zł. Ci którzy będą szli pieszo do Górek mogą wrócić indywidualnie lub autokarem, który odjedzie z Górek o godz. 22.30. Opłata z przejazd 5 zł. Zachęcam do udziału w pielgrzymce i nabożeństwie fatimskim, które będą prowadzić grupy trzeźwościowe AA.

Proszę zabrać ze sobą odpowiednie obuwie i strój odpowiedni do pogody. Bagaż będzie można włożyć do busa.

 

Zdjęcia z I Pieszej Pielgrzymki, która miała miejsce w ubiegłym roku.Brak komentarzy w “Informacje dotyczące II Pieszej Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach w dniu 04.08.2018r.”

Napisz nowy komentarz