Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Rodzin w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie.

21 kwietnia, 2018

„Rodzina jest drogą Kościoła”. Słowa św. Jana Pawła II utwierdzają nas w przekonaniu, że przyszłość świata, Kościoła i naszej ojczyzny zależy od piękna życia małżeńskiego i rodzinnego. Przeżywając czas jubileuszu 200 lat diecezji siedleckiej, prosimy Boga, by nasze rodziny były święte, sakramentalne, trwałe i dzietne.

Potrzebujemy spotkań, by wzmacniać ideały życia małżeńskiego i szukać dróg, by dobrze, po Bożemu wychować dzieci. Takim spotkaniem jest Diecezjalny Dzień Rodzin w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie.

Zapraszam 13 maja w niedzielę na godz. 10.30 do Parczewa do domu Matki małżonków jak i osoby przygotowujące się do zawarcia małżeństwa. Ks. Jacek Sereda – Diecezjalny Duszpasterz Rodzin

 Brak komentarzy w “Zaproszenie na Diecezjalny Dzień Rodzin w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie.”

Napisz nowy komentarz