Zaproszenie na koncert pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna”

14 lutego, 2018

W ramach obchodów 600-lecia Parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Powiatowe Centrum Kultury i Promocji, Prepozyt Kolegiaty w Garwolinie Ks. Prałat Ryszard Andruszczak oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski zapraszają 25 lutego (niedziela) na godz. 16.00 do dworku w Miętnem na wyjątkowy koncert  pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna” w wykonaniu zespołu wokalnego SONUS NOBILIS. Zespół zaprezentuje polskie pieśni kościelne, które powstały na przestrzeni XIV – XVI wieku. Wśród nich znajdą się: kolędy, pieśni pasyjne oraz pieśni wielkanocne. Ja zwykle, po koncercie, organizatorzy zapraszają na wspólne rozmowy przy kawie, herbacie i ciastku. Wstęp wolny !

Beata Pasternak
Dyrektor PCKiP
Miętne, ul. Główna 55, 08-400 Garwolin
tel. 603 188 184Brak komentarzy w “Zaproszenie na koncert pt. „Miedzy Niebem a Ziemią. Dawna polska pieśń kościelna””

Napisz nowy komentarz