Zaproszenie do udziału w Drodze Krzyżowej do krzyża misyjnego w Nowych Kraskach w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 10 marca 2024r. godz. 14.00.

28 lutego, 2024

Zaproszenie do udziału w Drodze Krzyżowej do krzyża misyjnego w Nowych Kraskach w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 10 marca 2024r. godz. 14.00.

Drodzy Parafianie Rok temu przeżywaliśmy misje ewangelizacyjne. Na ich zakończenie w Nowych Kraskach został przez mieszkańców tej wsi postawiony krzyż misyjny. Ks. Jarosław Oponowicz – Misjonarz go pobłogosławił. Przeżywając obecnie okres Wielkiego Postu i rocznicę misji chcemy rozważając mękę i śmierć Jezusa udać się pod ten krzyż i stanąć przy nim, jak kiedyś Maryja i św. Jana Ap. stali pod krzyżem Jezusa na Golgocie.

Zapraszam Was Drodzy Parafianie do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w niedzielę 10 marca 2024r. o godz. 14.00. Nabożeństwo rozpoczniemy przy krzyżu w Podłeżu znajdującym się przy skrzyżowaniu w okolicach posesji Podłeż 96. Jest to skrzyżowanie dróg Nowe Kraski – Podłeż i Podłeż – Kraski Dolne.Długość trasy do przejścia 1,5 km.

O godz. 13.45 z parkingu przy kościele będzie można bezpłatnie dojechać autobusem do miejsca, gdzie będziemy rozpoczynać naszą modlitwę. Po zakończonym nabożeństwie będzie również można wrócić autobusem do Samogoszczy przed kościół. O 16.00 w kościele będzie msza święta.

Zapraszam Was do udział w nabożeństwie całymi rodzinami. Będzie to nasze duchowe przygotowanie do rekolekcji wielkopostnych. Ksiądz Bogusław Filipiuk -Proboszcz

  ·Brak komentarzy w “Zaproszenie do udziału w Drodze Krzyżowej do krzyża misyjnego w Nowych Kraskach w IV Niedzielę Wielkiego Postu – 10 marca 2024r. godz. 14.00.”

Napisz nowy komentarz