Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina

23 września, 2022
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i tekst „12 PIELGRZYMKA DIECEZJALNA MĘZCZYZN PRATULIN 2 października 2022 OJCIEC STRAŻNIK RODZINY 10:10 9.30 REJESTRACJA PIELGRZYMäW 10.00 SŁOWO WPROWADZENIA ks. Jacek Sereda, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin, KONFERENCJA: "OJCIEC STRAŻNIK RODZINY" Janusz Wardak, Akademia Familijna 11:00 ŚWIADECTWO NAWRÓCONEGO GANGSTERA Paweł Cwynar PRZERWA RÓŻANIECS EUCHARYSTIA pod przewodn Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy ŚLUBOWANIE CZŁONKÓ“W BRACTWA „STRAŻNICY KOŚCIOŁA" AGAPA 11:30 12:00 12:30 Kae EchoKatolickie FARO RMFRE.NOMI podlasie24.pl”

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina

Drodzy Diecezjanie!

W niedzielę 2 października br. już po raz dwunasty w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. W tym roku będzie nam towarzyszyć hasło: „Ojciec – strażnik rodziny”. Ufam, że spotkanie to pomoże mężczyznom, a szczególnie ojcom odkryć wartość ich powołania i misji, tak potrzebną w dzisiejszym świecie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Martyrium Pratulińskim.

Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: ojców wraz synami, dziadków z wnukami. Zapraszam członków Bractwa „Strażnicy Kościoła” i wszystkich Was Mężczyźni zrzeszonych i niezrzeszonych w ruchach i stowarzyszeniach.

Księży Dziekanów i Księży Proboszczów proszę o zorganizowanie w swoich parafiach grup pielgrzymkowych. Niech doroczne spotkanie w Pratulinie przy relikwiach Błogosławionych Męczenników Podlaskich, modlitwa i słuchanie Słowa Bożego będą czasem łaski i umocnieniem sił, by mężczyźni naszej diecezji byli prawdziwymi strażnikami Bożego porządku.

Na pielgrzymi trud wszystkim z serca błogosławię

BISKUP SIEDLECKI

+ Kazimierz Gurda

L.dz. 1118/2022

Siedlce, dnia 21 września 2022 r.

Ciągle na tę pielgrzymkę zbieramy chętnych. Jest już nas 17 -stu. Zachęcamy jeszcze innych do wzięcia udziału w tej modlitwie.
Będzie to nasza ostatnia pielgrzymka przed misjami ewangelizacyjnymi. Zapisy w kancelarii parafialnej do 29 września . Koszt wyjazdu 40 zł . Dla dzieci 20zBrak komentarzy w “Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na XII Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina”

Napisz nowy komentarz