Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY na IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”

17 września, 2023

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY na IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”

Drodzy Siostry i Bracia, Członkowie Apostolatu „Margaretka”!

W sobotę – 30 września br. – w sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim odbędzie się IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 zawiązaniem wspólnoty. W programie przewidziana jest także konferencja formacyjna, świadectwo, Eucharystia sprawowana o godz. 12.00 oraz wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.

Zapraszam serdecznie na to spotkanie osoby zrzeszone w grupach Apostolatu „Margaretka” w parafiach naszej diecezji, jak również wszystkich, którzy modlą się za kapłanów. Niech to spotkanie będzie czasem umocnienia w wierze, ale także dziękczynieniem Bogu, przez orędownictwo Maryi, za wszystkich kapłanów oraz prośbą o nowe powołania do kapłaństwa.

Dziękując za dar modlitwy w intencji kapłanów z serca błogosławię

+ Kazimierz Gurda
BISKUP SIEDLECKI

L.dz. 1139/2023
Siedlce, 13 września dnia 2023 r.

_____________________________Brak komentarzy w “Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY na IV Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka””

Napisz nowy komentarz