Zaproszenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa

2 lipca, 2023

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa

Drodzy Diecezjanie!

Dziadkowie, Babicie i Teściowie!

Zapraszam Was do udziału w IV Diecezjalnej Pielgrzymce Dziadków i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w niedzielę 23 lipca br., którą – w łączności z papieżem Franciszkiem i młodzieżą naszej diecezji wyjeżdżającą na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony – będziemy przeżywali pod hasłem: „Miłosierdzie Jego z pokolenia na pokolenie!”.

Pragniemy w domu Matki, Królowej Rodzin, modlić się za siebie, prosząc szczególnie o potrzebne łaski, zdrowie i niegasnący entuzjazm życia, a także wypraszać dobre owoce spotkania młodych w Portugalii i szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie: jak dzisiaj pomagać w wychowaniu dzieci i młodzieży? Nasze modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 Eucharystią sprawowaną w Bazylice Parczewskiej.

Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o poinformowanie swoich Parafian o tym wydarzeniu i o modlitwę za Dziadków i Teściów podczas niedzielnej Eucharystii w swojej parafii. Niech Maryja Królowa Rodzin otacza misję Dziadków i Teściów swoją opieką i wstawiennictwem.

Z pasterskim błogosławieństwem

+ Kazimierz Gurda

BISKUP SIEDLECKI

Siedlce, dnia 29 czerwca 2023 r.Brak komentarzy w “Zaproszenie Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY na IV Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa”

Napisz nowy komentarz