Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY na III Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa

17 lipca, 2022

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY
na III Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów
do Parczewa

Drodzy Diecezjanie!

Dziadkowie, Babcie i Teściowie!

Zapraszam Was do udziału w III Diecezjalnej Pielgrzymce Dziadków i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w niedzielę 24 lipca br., którą – w łączności z papieżem Franciszkiem – będziemy przeżywali pod hasłem: „Zaowocują jeszcze w starości”. Pragniemy pomodlić się o siłę dla Waszej misji, za Wasze dzieci
oraz wnuki i szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie: jak pomimo starszego wieku przynosić dobry owoc w życiu? I jak dbać o swoje zdrowie?

Ufam, że bliskość Jezusa i Jego Matki w sanktuarium parczewskim da siłę, by dalej troszczyć się o świat, dzielić się czułością i trwać na modlitwie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 Eucharystią sprawowaną w Bazylice parczewskiej.

            Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o poinformowanie swoich parafian o tym wydarzeniu i o modlitwę za Dziadków i Teściów podczas niedzielnej Eucharystii w swojej parafii. Niech Maryja Królowa Rodzin otacza misję Dziadków i Teściów swoją opieką i wstawiennictwem.

Z pasterskim błogosławieństwem

                      

Kazimierz Gurda

BISKUP SIEDLECKI

Siedlce, dnia 13 lipca 2022 r.Brak komentarzy w “  Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza GURDY na III Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa”

Napisz nowy komentarz