Zaproszenia na pielgrzymkę autokarową do Leśnej Podlaskiej na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca 26 sierpnia 2023r.

4 sierpnia, 2023

W sobotę 26 sierpnia w Sanktuarium Matki Bożej w Leśnej Podlaskiej ⛪ odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. ⌚Po powitaniu wysłuchamy konferencji na temat wiary w Kościół Chrystusowy, wygłoszonej przez ks. dr. Andrzeja Kuliberdę. Kolejnym punktem będzie wspólna modlitwa różańcowa . Potem zaplanowane są świadectwa misjonarzy. Punktem kulminacyjnym pielgrzymki będzie Msza św., celebrowana pod przewodnictwem biskupa pomocniczego Grzegorza Suchodolskiego. Spotkanie zakończy agapa i koronka.

Na tę pielgrzymkę organizujemy wyjazd autokarem. Zapisy w kancelarii lub telefonicznie 501496701. Wyjazd z Samogoszczy z parkingu przy kościele o godz. 6.30 . Koszt 40zł.Brak komentarzy w “Zaproszenia na pielgrzymkę autokarową do Leśnej Podlaskiej na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca 26 sierpnia 2023r.”

Napisz nowy komentarz