XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym-08.11.2020r.

6 listopada, 2020

Modlitwa za prześladowany Kościół

Boże, poprzez tajemnicze zrządzenie Twej Miłości pozwoliłeś swemu Kościołowi uczestniczyć w cierpieniu Twego Syna,wzmocnij nasze Siostry i Braci,którzy z powodu swej wiary są prześladowani.Obdarz ich swoją mocą i wytrwałością,aby w każdym ucisku pokładali w Tobie całą swą ufność,a w cierpieniu wiernie świadczyli o Tobie. Podaruj im radość z uczestnictwa w ofierze Chrystusa i obdarz pewnością, że ich imiona są zapisane w Księdze Życia. Daj im do naśladowania Chrystusa siłę, która wesprze ich w dźwiganiu Krzyża,a w utrapieniu ustrzeże ich chrześcijańską wiarę. Przez Chrystusa, Pana naszego.Brak komentarzy w “XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym-08.11.2020r.”

Napisz nowy komentarz