X Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – 04 października 2020r.

9 września, 2020

Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na X Diecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina

Drodzy Diecezjanie!

W niedzielę 4 października br. już po raz dziesiąty w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. W tym roku będzie nam towarzyszyć hasło: „Strażnicy Kościoła”. Ufam, że spotkanie to zapoczątkuje powstanie w naszych parafiach bractwa pod nazwą ,,Strażnicy Kościoła” w oparciu o duchowość Błogosławionych Męczenników z Pratulina. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Martyrium Pratulińskim.

Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: ojców wraz synami, dziadków z  wnukami. Zapraszam wszystkie katolickie wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia zrzeszające mężczyzn.

Księży Dziekanów i Księży Proboszczów proszę o zorganizowanie w swoich parafiach grup pielgrzymkowych. Niech doroczne spotkanie w Pratulinie przy relikwiach Błogosławionych Męczenników Podlaskich, modlitwa i słuchanie Słowa Bożego będą czasem łaski i umocnieniem sił, by mężczyźni naszej diecezji byli prawdziwymi strażnikami Bożego porządku.

Na pielgrzymi trud wszystkim z serca błogosławię. Ks. Bp. Kazimierz Gurda- Biskup Siedlecki

…………………………………………………………………………………………………………………………….Wszystkich, chętnych mężczyzn starszych i młodszych, którzy chcieliby pojechać 4 października br. do Pratulina na Pielgrzymkę Mężczyzn proszę o zgłaszanie się do kancelarii lub telefonicznie mnie. Ks. ProboszczBrak komentarzy w “X Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina – 04 października 2020r.”

Napisz nowy komentarz