Wyniki wyborów prezydenckich w Obwodowych Komisjach Wyborczych na terenie parafii.

13 lipca, 2020

Drodzy Parafianie

W systemie Państwowej Komisji Wyborczej pojawiły się już wyniki z Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie naszej parafii.

W Obwodowej Komisji Wyborczej w Publicznej Szkole Podstawowej w Samogoszczy głosowało 883 osoby co stanowi 76,98% wszystkich uprawnionych do głosowania. Jest to najwyższa frekwencja w Obwodowych Komisjach Wyborczych na terenie gminy Maciejowice. Tak nie wiele brakowało do zdobycia „Grantu za frekwencję w gminie Maciejowice” w wysokości 40 000tys. zł. w konkursie grantowym ogłoszonym przez wójta gminy Pana Tomasza Kwiatkowskiego . Tylko 3,02% tj. 35 osób, które mogły oddać głos, a nie oddały.

754 głosów oddano na Pana Andrzeja Dudę, co stanowi 85,68%

126 głosów oddano na Pana Rafała Trzaskowskiego, co stanowi 14,32 %

W Obwodowej Komisji Wyborczej w świetlicy w Domaszewie głosowało 204 osoby co stanowi 75% wszystkich uprawnionych do głosowania.

170 głosów oddano na Pana Andrzeja Dudę , co stanowi 83,74%

33 głosów oddano na Pana Rafała Trzaskowskiego, co stanowi 16,26 %

Wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach dziękuję za piękną postawę patriotyczną i obywatelską.  Kandydatom na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej gratuluję uzyskanych wyników. Teraz czekamy na oficjalne wyniki wyborów PKW w całym kraju.Brak komentarzy w “Wyniki wyborów prezydenckich w Obwodowych Komisjach Wyborczych na terenie parafii.”

Napisz nowy komentarz