Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2023

27 listopada, 2023

Już od pierwszego dnia rekolekcji czyli 1 grudnia 2023r. w parafii będziemy  mogli nabyć wigilijne świece, które są rozprowadzane po 30 zł (świeca okolicznościowa ), 20 zł (duży walec) i 15zł (średni walec) i 10 zł (mały walec).

W tym roku dla naszej parafii zostało przeznaczonych tylko 152 świec. Dlatego zachęcam do nabycia już przy pierwszej obecności w kościele. Jeśli zabraknie to będziemy starać się sprowadzić brakująca ilość z sąsiednich parafii.

Świece można nabyć na sali parafialnej, gdzie siostry będą rozprowadzać opłatki na stół wigilijny oraz w niedzielę przed kościołem u naszych ministrantów i lektorów. 

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom zostało zapoczątkowane w 1994 roku. Caritas w Polsce i zagranicą rozprowadza świece, które zapala się w Wigilię Bożego Narodzenia. Dochód przeznaczany jest na różnorodne projekty i działania na rzecz dzieci i młodzieży w naszej Ojczyźnie i poza nią.

Zachęcam do nabycia wigilijnej świecy. I wszystkim dziękuje za wspieranie potrzebujących.Brak komentarzy w “Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2023”

Napisz nowy komentarz