Uroczystość 140 Rocznicy konsekracji kościoła

13 października, 2018

Rekolekcje 11i 12 października 2018r.

       

Bierzmowanie  Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda – 13 października  godz. 10.00

Msza o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jacka Pyla OMI

 1 komentarz w “Uroczystość 140 Rocznicy konsekracji kościoła”

  1. maryla
    15 października, 2018

    Uroczystości konsekracji Kościoła połączone z udzieleniem sakramentu Bierzmowania i odpustem ku czci Św.Jadwigi były wielkim świętowaniem i dostarczyły nam wielu przeżyć duchowych. Rzeczywiście można było poczuć jak Kościół buduje rodzinną więź obecnie jak również z tymi wszystkimi, którzy w przeszłości tworzyli parafię. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Księdzu Henrykowi i Siostrom za przygotowanie tych wspaniałych uroczystości

    Odpowiedz

Napisz nowy komentarz