Stadion Młodych- Rekolekcje na stadionie – 06 10.2018r. – Bilety do odebrania w kancelarii!!!

11 września, 2018

6 październik 2018r. Stadion PGE Narodowy Warszawa

Rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary są zaplanowane na 12 godzin (od 12:00 do 24:00).

Zapraszamy na wydarzenie, które zostanie na długo w Waszych sercach: STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary! 06 października 2018 r. młodzi z Polski i świata, zgromadzą się na PGE Narodowym w Warszawie, by doświadczyć spotkania z żywym Bogiem!
O INICJATYWIE STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary to 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne (od 12:00 do 24:00), które odbędzie się 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Hasło spotkania brzmi: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania. Adresowane jest głównie do młodzieży, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce przez udział w spotkaniu oddać chwałę Panu Bogu. Swój udział zapowiadają także rodzice, którzy przyjadą wraz ze swoimi dziećmi. Spodziewamy się więc osób w bardzo różnym wieku. STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, który odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów pod hasłem: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, będzie też rodzajem odpowiedzi na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodzieży i przeżyć go wspólnie z nią. W spotkaniu weźmie udział kilkunastu prelegentów – świadków wiary – osób znanych i nieznanych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej relacji z Bogiem. Rekolekcje to czas, który dedykujemy na budowanie wiary za pomocą świadectw i konferencji wygłoszonych przez zaproszonych gości. Są to ludzie, którzy potrafią trafić do serc! Słowo świadectwa skierują do obecnych m.in.: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner. W dwóch wyznaczonych miejscach na stadionie staną „Strefy inspiracji”. W tych miejscach artyści, muzycy, sportowcy, aktorzy oraz osoby tworzące kulturę będą podpisywać swoje książki, płyty oraz filmy. Pośród gości „Strefy inspiracji” będą m.in. Witek Wilk, Bartek Krakowiak, Adam Woronowicz, Michał Kondrat, Kuba Kornacki. Zespoły, które będą posługiwały muzycznie podczas rekolekcji STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary oraz zagrają dla nas koncerty to m.in.: Trzecia Godzina Dnia, Gospel Rain oraz Chór dla Jezusa, Exodus 15. Już teraz na różnych inicjatywach zapraszamy młodzież między innymi do modlitwy w intencji rówieśników i podejmowania różnych inicjatyw w ramach przygotowania do spotkania. W kilkudziesięciu miastach trwa akcja rozdawania opasek na rękę osobom, które zobowiązały się modlić za STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary.

Rekolekcje STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary są zaplanowane na 12 godzin (od 12:00 do 24:00).

Stadion zostanie otwarty o godz. 11:00, a scena rusza już o godz. 11:30.

Tuż po północy przewidziane są jeszcze niespodzianki dla wszystkich uczestników.

6 październik 2018r. Stadion PGE Narodowy Warszawa

11:30 Rock and Fire
12:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE
Wezwaniem Ducha Świętego – Wyrwani z Niewoli
12:15 TGD
13:15 Konferencja I
13:45 Animacja
14:00 Muzycznie ks Kuba Bartczak
14:15 Konferencja II
14:45 Muzycznie Besiu
15:00 Uwielbienie Koronką do Milosierdzia Bożego
15:30 Konferencja III
16:00 Uwielbienie muzycznie „Stadion Młodych”
16:15 Konferencja IV
17:00 Gospel Rain & Chór dla Jezusa
17:45 Konferencja V
18:00 Exodus 15
18.45 Przygotowanie do Eucharystii, muzycznie „Stadion Młodych”
19.00 Eucharystia
Przewodniczy Ks. Kard. Kazimierz Nycz
Słowo głosi Ks. Bp Edward Dajczak
20.30 Adoracja
21:00 Świadectwa
znani i mniej znani o życiu z Bogiem
+ muzycznie rozpoczynają Muode Koty, kończy: Full Power Spirit
23.00 Przedstawienie – rysowanie piaskiem
23.30 Dziękczynienie z uwielbieniem, muzycznie „Stadion Młodych”
24.00 Zakończenie + niespodzianka dla wszystkich

 

Wiadomość od ks. Proboszcza:

Jeśli ktoś chcę w tym wydarzeniu wziąć udział może po bilet zgłaszać się do kancelarii lub zamówić sobie indywidualnie. Sam bilet kosztuję 12 zł. A jeśli ktoś chcę pojechać autokarem z parafii to płaci łącznie 30 zł. . Zapraszam wszystkich, którzy są młodzi i czują się młodzi. Wyjazd autokaru planowany jest o godz. 10.00. Jechać mogą uczniowie gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej i ministranci oraz studiujący i pracujący. BILETY JUŻ MOŻNA ODBIERAĆ W KANCELARII. ZAPRASZAMBrak komentarzy w “Stadion Młodych- Rekolekcje na stadionie – 06 10.2018r. – Bilety do odebrania w kancelarii!!!”

Napisz nowy komentarz