Schola w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii i w Sanktuarium na Mariankach.

10 lutego, 2017

16 lutego dzieci ze scholi wraz z Siostrą Bogumiłą i ks. Proboszczem udały się w domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii. Dla pensjonariuszy tego domy przedstawili montaż słowno- muzyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami

 

   

Po występie dzieci przez pracowników domu zostały poczęstowane pyszną szarlotką i herbatą, a wszyscy pensjonariusze obecni na występie otrzymali od ks. proboszcza książkę o naszej parafii.

Po ciepłej herbacie z Panią Maria Król pojechalismy na zamek w Czersku.

Następnie odwiedziliśmy pizzerię.

Po posiłku udaliśmy się do Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego na Mariankach. Najpierw nawiedziliśmy kościół, apotem obejrzeliśmy film o św. ojcu Papczyńskim i zwiedziliśmy muzeum.

     

W drodze powrotnej nawiedziliśmy kościół św Izydora w Ostrówku gdzie proboszczem jest ks. Jarosław Juszczyński

O godz. 17.00 dotarliśmy do naszej Samogoszczy. Bóg zapłać składamy  Dyrekcji Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii i Pani Marii Król za przyjęcie nas i gościnę oraz wszystkim, których w tym dniu spotkaliśmy na drodze naszej wycieczki. Siostrze Bogumile dziękujemy za przygotowanie dzieci do występu.Brak komentarzy w “Schola w Domu Pomocy Społecznej w Górze Kalwarii i w Sanktuarium na Mariankach.”

Napisz nowy komentarz