Rekolekcje powołaniowe w WSD w Opolu Nowym w dniach 23 – 25.06.2017

4 czerwca, 2017

«Chcemy iść z wami, albowiem zrozumieliśmy, że z wami jest Bóg»

Za 8,23

 

Co Ty na to?

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekolekcjach powołaniowych…

Mamy dla Ciebie propozycję spotkania z Bogiem w Jego Słowie, Sakramentach, Liturgii, Adoracji, Ciszy i Wspólnocie, abyś mógł łatwiej rozpoznać Jego wolę w Twoim życiu.

Nasze rekolekcje adresowane są do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Ale nie tylko…

Termin rekolekcji to 23 – 25 czerwca 2017 roku.

Zjazd w piątek od godz. 15.00, wyjazd w niedzielę po obiedzie około godz. 14.00.

Miejsce, do którego Cię zapraszamy to

dom formacyjny Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej

Nowym Opolu koło Siedlec, ul. Seminaryjna 26.

Jeżeli się zdecydujesz nie zapomnij wziąć ze sobą: Pisma św., różańca oraz notatnika i przyborów do pisania, śpiwora, przyborów toaletowych, obuwia sportowego oraz skierowania od księdza Proboszcza lub Prefekta. W załączniku znajdziesz skierowanie.

Jeśli się zdecydowałeś, prosimy o kontaktGdybyś dał nam wcześniej znać (najlepiej do 15 czerwca), że przyjedziesz i z jakiej parafii jesteś, było by fajnie. Jeżeli przyjedziesz z kolegami będzie jeszcze lepiej. Wystarczy nam Twój sms lub e-mail.

O tym jak do nas przyjedziesz decydujesz Ty, ale mamy dla Ciebie pewne wskazówki.

Jeżeli jedziesz autobusem z Siedlec to linia nr. 30 dojeżdza pod same drzwi seminarium. Jeżeli chcesz przybyć pociągiem, to na trasie Warszawa Zachodnia – Siedlce wystarczy wysiąść na stacji Sabinka, skręcić w prawo i iść ok. 1 km po głównej drodze: )

Jeżeli przybędziesz samochodem, to jadąc z Siedlec w kierunku na Gręzów, skręć w lewo na Nowe Opole, tablice pokierują Cię do seminarium.

 

                                       CZEKAMY NA CIEBIE!

 

Z Chrystusowym pozdrowieniem

ks. Maciej Majek

Ojciec duchowny WSD Diecezji Siedleckiej

ul. Seminaryjna 26, Nowe Opole

08-110 Siedlce 2

kontakt:

                                                                                                          tel. 515653244

                                                                                                         x.majek@wp.plBrak komentarzy w “Rekolekcje powołaniowe w WSD w Opolu Nowym w dniach 23 – 25.06.2017”

Napisz nowy komentarz