REKOLEKCJE POWOŁANIOWE DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ

24 stycznia, 2020

REKOLEKCJE POWOŁANIOWE DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ

Rekolekcje adresowane są do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych
i studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę w swoim życiu.

Termin rekolekcji: 14-16 lutego 2020 r. Zjazd w piątek od godz. 15.00, rozjazd w niedzielę po obiedzie około godz. 14.00.

Miejsce, w którym odbędą się rekolekcje to dom formacyjny Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu koło Siedlec, ul. Seminaryjna 26

Osoba pragnąca przeżyć rekolekcje powinna zabrać ze sobą: Pismo św. różaniec, oraz notatnik i przybory do pisania, śpiwór, przybory toaletowe, obuwie sportowe oraz skierowanie od księdza Proboszcza lub Prefekta.

Prosimy uprzednie zgłaszanie chętnych. Można to uczynić dzwoniąc pod nr. 25 631 -57-61 w godz. 9.00-20.00 lub pisząc na adres x.majek@wp.pl

Należy to uczynić najpóźniej do 9 lutego 2020r. Przy zgłoszeniu prosimy podać parafię i ilość chętnych uczestników.

Informacje bieżące i wskazówki jak dojechać można uzyskać na stronie internetowej naszego seminarium pod adresem www.wsd.siedlce.pl

Ks. Maciej Majek-Diecezjalny Referent ds. Powołań

Brak komentarzy w “REKOLEKCJE POWOŁANIOWE DLA MŁODZIEŻY MĘSKIEJ”