PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH w Samogoszczy 2022r.

18 marca, 2022

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH w Samogoszczy 2022r.

1 kwietnia – piątek- Dzień Spowiedzi św.

Godz. 9.30 –Droga Krzyżowa

godz. 10.00 -Msza św. z homilią  

Godz. 16.30 – Droga krzyżowa z udziałem dzieci.

Godz. 17.00 – Msza św. z homilią do dzieci

Godz. 19.00 – Msza św. z homilią.

2 kwietnia– sobota Dzień Spowiedzi św.

  Godz. 9.00 – Msza św. z homilią

Godz. 11.00 – Msza św. z homilią ( chorzy)

Godz.15.00 – Msza św. z homilią do dzieci Konferencja do rodziców dzieci klasy 1-3

 Godz. 17.00 Msza św.  z homilią.  Po Mszy św. konferencja do młodzieży bierzmowanej w latach 2012,2015, 2018,2020)

3 kwietnia  – niedziela

Godz. 9.00. – Msza św. z homilią ( po mszy możliwość adoracji do godz. 11.00)

Godz. 11.00Msza św. z homilią( Po mszy Gorzkie Żale)

Godz. 16.00 – Msza św. z homilią

Rekolekcje prowadzi Ks. Wojciech Sobieszek – Diecezjalny Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Ksiądz Wojciech zapraszając nas na rekolekcje napisał: „Każdy z nas bardzo często walczy: z sobą samym a najczęściej ze swoją słabością. Jak walczyć, aby zobaczyć i pokonać pokusę? O tym dowiemy się podczas tegorocznych rekolekcji.”

Zachciejmy Moi Drodzy w tym trudnym czasie, a jednocześnie świętym czasie Wielkiego Postu znaleźć czas na udział w rekolekcjach i Słuchanie Bożego Słowa . Niech ono pomaga nam wejść w głębie Bożej Miłości i w jej świetle spojrzeć na swoje życie pełne wzlotów i upadków. Niech Boże Słowo pomoże nam dobrze przygotować się wielkopostnej spowiedzi i tegorocznych świąt Zmartwychwstania Pańskiego . Serdecznie wszystkich na rekolekcje zapraszam.

W niedzielę 27 marca o godz. 14.30 będziemy modlić si w intencji rekolekcji w czasie Drogi Krzyżowej ulicami Samogoszczy. Droga Krzyżowa rozpocznie się przy krzyżu miedzy Podłeżem a Samogoszczą (przy skrzyżowaniu koło szkoły) i pod lasem przejdziemy do kapliczki w lesie a potem ulicą do kościoła. O godz. 16.00 w kościele będzie msza św. . Przyjdźmy na to nabożeństwo i przyprowadźmy na nie swoje dzieci i wnuki. ZapraszamBrak komentarzy w “PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH w Samogoszczy 2022r.”

Napisz nowy komentarz