Pożegnanie naszych juniorów z Diecezjalną Ligą Ministrancką

22 października, 2016

W tym roku do Diecezjalnej Ligi Ministranckiej zostało zgłoszonych 78 drużyn (42 drużyny w kategorii junior i 36 w kategorii młodzik)  . Nasza drużyna juniorów  trafiły do jednej z dziesięciu grup. Jej rywalami zostali ministrantaci z Maciejowic, Ryk i Górzna.

W sobotę 22 października we wspomnie św. Jana Pawła II, których w dzieciństwa też lubił grać w piłkę cała nasza eliminacyjna grupa spotkała się na rozgrywkach w Maciejowicach. Mecze były rozgrywane 2x 10 minut.

A oto wyniki spotkań:

Samogoszcz- Górzno 3:5 (do przerwy 1:3)

Górzno : Maciejowice 5:0 ( do przerwy 3:0)

Ryki : Maciejowice 6:1 ( do przerwy 2:1)

Ryki : Górzno 2:2 (do przerwy 2:1)

Samogoszcz : Maciejowice 3:4 (do przerwy 1:1)

Samogoszcz : Ryki 2:7 ( do przerwy 2:3)

Klasyfikacja:

  1. Ryki                       7 pkt   15bramek zdobytych – 5 bramek straconych
  2. Górzno                  7 pkt  12 bramek zdobytych – 5 bramek straconych
  3.  Maciejowice        3 pkt 5 bramek zdobytych – 14 bramek straconych
  4. Samogoszcz         O pkt 8 bramek zdobytych -16 bramek straconych

Nasz drużyna mimo, że była wiekowo najmłodsza próbowała walczyć. Ale mimo woli walki trzeba było w tym roku zadowolić się tylko zdobytymi bramkami. A strzelali je Bartłomiej Szopa – 1,  Andrzej Pracz – 5 i Marcin Brojek – 2.

W bramce dzielnie się spisywał Hubert Brojek a w polu grali oprócz już wymienionych zawodników: Adam Kościesza, Piotr Kościesza, Karol Sękulski, Jakub Sitnik.

A oto kilka zdjęć:

img_7366  img_7367 img_7368 img_7369 img_7370 img_7371

 

W poniedziałek 31 października również na hali w Maciejowicach zmierzą się nasi młodsi reprezentanci. Zagrają oni z Górznem i Rykami. Jak wypadną poinformujemy w późniejszym czasie.Brak komentarzy w “Pożegnanie naszych juniorów z Diecezjalną Ligą Ministrancką”

Napisz nowy komentarz