Nowi ministranci w parafii.

29 września, 2019

W niedzielę 29 września 2019r. w czasie mszy św. o godz. 11.00 do grona ministrantów ksiądz Bogusław Filipiuk – proboszcz parafii po kilku miesięcznym okresie przygotowania i zdanym egzaminie włączył do grona ministrantów sześciu kandydatów: Pawła, Piotra, Bartosza, Karola, Bartosza i Tomasza. Nowym ministrantom w tym dniu towarzyszyli rodzice i rodzeństwa wspierając ich modlitwą. Niech ich służba będzie dla nich radością i pomaga im otwierać swoje serce dla Boga.

Przyjęcie do kandydatury. Obrzęd błogosławieństwa kandydatów. 04 sierpnia 2019r.

Egzamin 21.09.2019r.
Na szczęście. Zdaliśmy…


Msza św. o godz. 11.00 -29.09.2019r.
Rodzicom dziękuję za pomoc chłopcom w przeżyciu kursu przygotowawczego i świadectwo życia wiarą, które pomogło im podjąć taką decyzję w życiu.
Od dziś w naszej parafii jest dwudziestu czterech ministrantów i dziewięciu lektorów.Brak komentarzy w “Nowi ministranci w parafii.”

Napisz nowy komentarz