Modlitwa na cmentarzu wojennym w Domaszewie

10 listopada, 2016

W czwartek 10 listopada 2016r. o godz. 14.00 przedstawiciele  gminy Maciejowice, szkoły w Samogoszczy oraz mieszkańcy Domaszewa zgromadzili się na odnowionym cmentarzu wojennym z czasów  pierwszej wojny światowej położonym na skraju wsi Domaszew. Po powitaniu  przez Pana Wójta Sylwestra Dymińskiego zebranych osób oraz przybliżeniu historii tego miejsca i podaniu informacji na temat przeprowadzonej rewitalizacji cmentarza zostały odmówione modlitwy za spoczywających na tym cmentarzu żołnierzy oraz został złożony wieniec i zapalone znicze na znak pamięci o tych, którzy walczyli na wojnie.

img_7410 img_7411 img_7412  img_7413 img_7414 img_7415

Pamiętając o mogiłach swoich zmarłych pamiętajmy i o tych w których spoczywają ciał żołnierzy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..Brak komentarzy w “Modlitwa na cmentarzu wojennym w Domaszewie”

Napisz nowy komentarz