Marsz dla Życia i Rodziny w Diecezji Siedleckiej 7 czerwca 2020r.

28 maja, 2020

Marsz dla Życia i Rodziny w Diecezji Siedleckiej 7 czerwca 2020r.
Kochani Małżonkowie!
Co roku o tej porze w wielu miejscowościach naszej Ojczyzny i Diecezji były organizowane Marsze dla Życia i Rodziny jako publiczne świadectwo miłości do naszych rodzin i wyraz poszanowania życia od poczęcia do naturalnej śmierci. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, nie możemy maszerować zbiorowo, ale pragniemy zachęcić Was do zamanifestowania swego poparcia dla tych wartości przez udział w indywidualnym rodzinnym marszu i modlitewnej łączności ze wszystkimi uczestnikami w całej Diecezji zarówno przez sam marsz, jak też modlitwę rodzinną w domach. Dniem marszu jest niedziela 7 czerwca br. Zachęcam, by każda rodzina, w dogodnym dla siebie czasie i zachowując przepisy sanitarne, udała się pod pomnik św. Jana Pawła II bądź innego miejsca kultu (kościół, krzyż, kapliczka), których tak wiele jest w naszych parafiach i miejscowościach. Tam pomódlcie się dziesiątkiem różańca św., rozważając tajemnicę Cudu w Kanie Galilejskiej, za swoją rodzinę i o ochronę życia ludzkiego w naszym kraju. Zachęcam, by zrobić zdjęcie z tego spotkania i przesłać je ze swoim komentarzem o wartości rodziny, pod hasłem: Kocham moją rodzinę, na e-mail Duszpasterstwa Rodzin: drsiedlce@wp.pl Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy, a w przyszłości, jeśli Państwo wyrazicie zgodę, przygotujemy kalendarz rodzin naszej Diecezji. Zapraszam do publicznej manifestacji i modlitwy za każde życie, małżeństwo i rodzinę!
Ks. Jacek Sereda – Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Anna Stephan – Diecezjalna Doradczyni Życia RodzinnegoBrak komentarzy w “Marsz dla Życia i Rodziny w Diecezji Siedleckiej 7 czerwca 2020r.”

Napisz nowy komentarz