Malowanie dachu na kaplicy i budynku gospodarczym.

1 lipca, 2021

W ostatnich dniach mojej dziewięcioletniej posługi w parafii udało się zrealizować kolejną inwestycję – zabezpieczyć przed korozją blachę na kaplicy cmentarnej i budynku gospodarczym poprzez pomalowanie jej. Jutro 2 lipca minie 9 lat od mego przyjazdu do Samogoszczy. Cieszę się, że w tym dniu z grupką parafian udamy się do Kodnia. Tam przed obrazem Matki Bożej będę dziękował za was i wszystko dobro duchowe i materialne, które przez ten czas dokonało się w naszej parafii.

Przed tą kaplicą w dniu 17 lipca 2021r. o godz. 19.00 będzie sprawowana msza św. za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu.

Budynek gospodarczy też został odnowionyBrak komentarzy w “Malowanie dachu na kaplicy i budynku gospodarczym.”

Napisz nowy komentarz