Komunikat po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce

13 marca, 2020

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce proszę o zapoznanie się z komunikatem Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.
Msze św. w niedzielę 15 marca, 22 marca i 29 marca br. będą w parafii celebrowane o godz. 9.00,11.00, 13.00 i 16.00. Jeśli zgromadzi się większa liczba wiernych niż pięćdziesiąt będziemy prosili tych, którzy przyjdą później o uczestnictwo na zewnątrz świątyni.

Podejmijmy inicjatywę modlitwy różańcowej o godz. 20.30 w swoich domach w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Ks. Proboszcz

KtoBrak komentarzy w “Komunikat po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce”

Napisz nowy komentarz