Koczowisko Ministranckie – Foto relacja

23 czerwca, 2018

23 czerwca nasi ministranci  i lektorzy w szesnastoosobowym składzie wzięli udział w Koczowisku Ministranckim, które miało miejsce w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej w Opolu Nowym koło Siedlec. Koczowisko rozpoczął Ks. Biskup Piotr Sawczuk celebracją nabożeństwa czerwcowego.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla ministrantów był turniej piłkarski, w którym nasi chłopcy wzięli udział w kategorii Junior(starsi) jak i w kategorii  Młodzik (młodsi).

Starsi ministranci mieli zaszczyt rozpocząć turniej rozrywając pierwszy mecz turnieju z parafią św. Teresy w Siedlcach. Niestety mecz miał podobny przebieg jak ostatni mecz Polaków z Senegalem. Najpierw przegrywaliśmy 1:0, potem 2:0, a w ostatnich  minutach Piotr Kościesza strzelił honorowego gola i mecz zakończył się wynikiem 2:1. I trzeba było pożegnać się z turniejem.                                    

Młodsi swój pierwszy mecz zagrali z parafią Turów. W regulaminowym czasie gry zakończył się on 0:0. A w rzutach karnych przegrała nasza drużyna 1:2. Czyli wynik taki sam jak u starszych i ten sam efekt -odpadnięcie z turnieju.Brak komentarzy w “Koczowisko Ministranckie – Foto relacja”

Napisz nowy komentarz