Kino „Wilga w Garwolinie zaprasza na filmy

7 sierpnia, 2022

W kinie „Wilga w Garwolinie w najbliższym czasie będzie można obejrzeć dwa filmy : „Żywy ” oraz Notre-Dame płonie

FILM ŻYWY  od 12 do 16 sierpnia o godzinie 15:10  film z lektorem

Film Żywy opowiada cztery prawdziwe historie – historie osób, które stanęły twarzą w twarz z Kimś, kogo wielu nie chce lub nie potrafi zobaczyć… To zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii; spotkania, które na zawsze odmienia życie. Jeśli słuchasz, to Go usłyszysz, jeśli patrzysz, to Go zobaczysz, bo choć współcześnie coraz trudniej w to uwierzyć… On jest i jest… ŻYWY . „Żywy” to apologia praktyki adoracji Najświętszego Sakramentu, po obejrzeniu którego zapragniecie podobnego spotkania!
zwiastun filmu Żywy:
https://www.youtube.com/watch?v=A7mXBCeellw

FILM NOTRE – DAME PŁONIE  od 19 do 23 sierpnia o godzinie 18:00  film z lektorem

Trzy lata temu, tydzień przed Wielkanocą, świat obiegła dramatyczna wiadomość: paryska katedra Notre-Dame stanęła w ogniu! Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, wstrząsająca prawdziwa historia walki o ocalenie jednego z najświętszych miejsc Europy oraz bezcennych relikwii chrześcijaństwa. Mury „Matki Wszystkich Katedr” przetrwały, ale wtedy były momenty, w których wydawało się, że odwaga, doświadczenie i specjalistyczny sprzęt mogą nie wystarczyć do uratowania Notre Dame. Wokół katedry gromadziły się tysiące wiernych, by modlitwą wesprzeć bohaterów. Ten film pokazuje siłę wiary i modlitwy zwykłych ludzi w starciu z potęgą niszczycielskiego żywiołu.

zwiastun filmu Notre-Dame płonie :
https://www.youtube.com/watch?v=vqWj0Auj6v8Brak komentarzy w “Kino „Wilga w Garwolinie zaprasza na filmy”

Napisz nowy komentarz