Jadwiga Samogoszcz -Parafia Osieck 4:4

14 listopada, 2015

W sobotnie przedpołudnie 14 listopada 2015r. nasza drużyna młodszych ministrantów rozegrała mecz rewanżowy w piłkę nożną z ministrantami z parafii Osieck. Pierwszy mecz nasza drużyna w Osiecku przegrała 5:10. Trudno było myśleć, że uda się nadrobić straty u siebie, gdyż przeciwnik był bardzo mocny. Ale nadzieja była.
Pierwsza połowa meczu zagrana bardzo dobrze przez naszych piłkarzy zapowiadała sensację. Po trzech bramkach strzelonych przez Kubę Sitnika prowadziliśmy 3:0. Jeszcze na początku drugiej połowy ten wynik poprawił Marcin Brojek strzelając czwartą bramkę. A potem było już coraz gorzej. Nie wykorzystane sytuacje się zemściły i od piątej minuty drugiej połowy piłka upodobała sobie naszą bramkę, w której znalazła się cztery razy po celnych strzałach Wojciecha Gwardeckiego i Jakuba Trzaskowskiego, którzy dwukrotnie popisali się celnymi strzałami. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Tym samym nie przeszliśmy do kolejnej rundy Ligi Ministranckiej. Szkoda. Ale taki jest futbol.Naszym przeciwnikom życzymy jak najlepszych wyników w kolejnych meczach. Panu Jerzemu Kordzie dziękujemy za sędziowanie.

IMG_5382

IMG_5383

IMG_5384

IMG_5385

IMG_5387

IMG_5388

IMG_5389

IMG_5391

IMG_5392

IMG_5393

IMG_5394Brak komentarzy w “Jadwiga Samogoszcz -Parafia Osieck 4:4”

Napisz nowy komentarz