Informacje dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę z grupą 9B (z Łaskarzewa)

27 lipca, 2019

PIESZA PIELGRZYMKA PODLASKA GRUPA 9 B

Jak co roku z Dekanatu Łaskarzewskiego 3 sierpnia na pątniczy szlak wyruszy grupa 9B w 39 Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę. Pielgrzymka to rekolekcje w drodze a istotą jest duchowy i pokutny charakter. Każdy pątnik powinien mieć konkretną intencje w której będzie pielgrzymował, różaniec, śpiewnik pielgrzymkowy i aktywnie uczestniczyć w śpiewie i modlitwach.

Zanim wyruszysz na pielgrzymkę:

ZAPISY w Łaskarzewie do grupy 9B w salce katechetycznej w dniach:
– 01.08.2019 – od godz. 17.00 – 18.00

-02.08.2019 – od godz. 16.00 – 18.00 (tego dnia zdajemy bagaże. Bagaż nie
powinien być cięższy niż 15 kg. nie wlicza się w to namiotu, butli gazowej)

-03.08.2019 – od godz 19.30 w Maciejowicach przy samochodzie bagażowym

Do zapisów potrzeba: PESEL, adres zamieszkania , osoby poniżej 18 roku życia potrzebują zgody pisemnej rodziców , koszt pielgrzymki 13O zł i 10 zł na potrzeby grupy (brak pieniędzy nie może być powodem rezygnacji z pielgrzymki, osoby zainteresowane proszę o kontakt z ks. przewodnikiem). , trzy bandaże zwykłe

Wyjście grupy 9B z Łaskarzewa 03.08.2019r. po Mszy św. o godz. 11.00. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji naszej grupy, aby pielgrzymowanie było bezpieczne i jak najbardziej owocne. Zachęcamy również do włączenia się w pielgrzymkę duchową,

NIEZBĘDNIK MEDYCZNY PIELGRZYMA

Bardzo prosimy wszystkich uczestników naszej tegorocznej PIESZEJ PIELGRZYMKI DO CZĘSTOCHOWY o zaopatrzenie swoich plecaków w niezbędne i potrzebne w każdej chwili środki medyczne takie jak :

Nosimy je w plecaku
– ELEKTROLITY

– BANDAŻ ELASTYCZNY LU OPASKA

– BANDAŻ DZIANY

– PLASTRY Z OPATRUNKIEM

– ŚRODKI PRZECIW BÓLOWE, PRZECIW GORĄCZKOWE

– PUDER W PŁYNIE ( dla tych którzy mają asfaltówkę )

– maść lub żel przeciwbólową

PIJMY DUŻO PŁYNÓWBrak komentarzy w “Informacje dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę z grupą 9B (z Łaskarzewa)”

Napisz nowy komentarz