Harmonogram dowozu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Samogoszczy w roku 2019/2020

30 sierpnia, 2019

Zgodnie z prośbą Dyrekcji Szkoły przekazuję rodzicom dzieci informację na temat dowozu i odwozu dzieci w ciągu roku szkolnego.

W pierwszym dniu roku czyli w poniedziałek 2 września autobus rano będzie kursował o tych samych godzinach co w ciągu roku i dowoził uczniów do kościoła . O godz. 8.00 w kościele msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego na którą zapraszam uczniów i ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Po mszy św. uczniowie do szkoły udają się z rodzicami lub autobusem. O godz. 9.00 w szkole oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.Brak komentarzy w “Harmonogram dowozu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Samogoszczy w roku 2019/2020”

Napisz nowy komentarz