Figura Matki Bożej, która była w naszym kościele w głównym ołtarzu w latach 1891-1990. 4 stycznia, 2018 UdostępnijFacebook0TwitterPinterest0VKLinkedin
Brak komentarzy w “Figura Matki Bożej, która była w naszym kościele w głównym ołtarzu w latach 1891-1990.”