Dyplom dla parafii za wspieranie misji.

24 października, 2020

Składam serdeczne podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy w ramach Akcji św. Krzysztof 1Grosz za 1 Kilometr w czasie XXI Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa.

Pragnę wyrazić uznanie dla wielkodusznej pomocy i solidarności z misjonarzami w tym trudnym i niepewnym czasie pandemii. Dzięki przekazanym ofiarom, będziemy mogli zrealizować najbardziej palące prośby od misjonarzy i misjonarek, którzy zwrócili się do MIVA o pomoc. Ich posługa w dużej mierze jest zależna od sprawnych środków lokomocji.
Poprzez nasze ofiary i modlitwę uczestniczymy w ich misyjnym trudzie. Misjonarska wdzięczność to nie tylko listy i podziękowania, które umieszczamy skrupulatnie w Wielkiej Księdze Wdzięczności MIVA Polska, którą przechowujemy w naszej siedzibie, ale także Msze św. i modlitwy w intencji Ofiarodawców i Dobrodziejów MIVA odprawiane przez misjonarzy w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Dziękuję wszystkim, zarówno osobom duchownym jak i świeckim, za wszelkie przejawy zaangażowania na rzecz misji i współpracę z MIVA Polska, która pod Patronatem Komisji Episkopatu Polski ds. Misji wspiera misjonarzy w imieniu Kościoła w Polsce.

Niech dobry Bóg błogosławi, a św. Krzysztof niech pomaga wszystkim kierowcomi podróżującym szczęśliwie docierać do celu każdej podróży.

Z serdecznym pozdrowieniem oraz modlitewną wdzięcznością

ks. Jerzy Kraśnicki

dyrektor MIVA POLSKA

Warszawa 1 października 2020r.Brak komentarzy w “Dyplom dla parafii za wspieranie misji.”

Napisz nowy komentarz